تاریخ فرهنگی ایران مدرن
پروژه تاریخ فرهنگی به بررسی گسترده فرهنگ ایران در قرن بیستم اختصاص دارد و در آن، فرهنگ معاصر ایران، عمدتا از خلال یازده ورودی، مطالعه و ارائه خواهد شد. این یازده مدخل برای گردآوری داده‌ها و پژوهش بر آن‌ها پیش بینی شده اند و عبارتند از: شخصیت ها (کنشگران)، نهادها، آثار، فرآیندها، رویدادها، زمان، مکان، اشیاء، مفاهیم، اسناد و سایر.

محل نشست یکشنبه‌های انسان شناسی و فرهنگ

تهران – خیابان ولیعصر – خیابان دمشق – پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات

درباره انسان‌شناسی و فرهنگ

«انسان‌شناسی و فرهنگ» یک نهاد علمی متشکل از اساتید، دانشجویان، اندیشمندان و هنرمندان از رشته‌های مختلفی است که در همکاری با یکدیگر تلاش می‌کنند با بهره‌مندی از مطالعات بین رشته‌ای، رویکرد جدید حوزه‌های فرهنگ را مطالعه نموده و گسترش دهند. این رویکرد از یکسو بر شناخت حوزه‌ها و شاخه‌های علمی در موضوعات گوناگون و از سوی دیگر بر فرهنگ‌های محلی و منطقه‌ای ایران و جهان استوار است. انسان‌شناسی و فرهنگ به وسیله‌ی اشخاص حقیقی (اساتید، دانشجویان، نویسندگان …) و به صورت داوطلبانه اداره می‌شود.

تماس با ما

ایمیل: info@anthropologyandculture.ir
ایمیل: info@anthropologyandculture.ir
وب‌سایت آرشیو: modernculture.ir

[better-social-counter show_title=”1″ style=”style-11″ colored=”0″ columns=”1″ order=”instagram” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ title=”در شبکه‌های اجتماعی همراه ما باشید” icon=”” heading_color=”” heading_style=”default” title_link=”” css=”” custom-css-class=”” custom-id=””]